Co jest dobre na serce? Leki, dieta, ruch, suplementy?

1. Odpowiedzialność za treści publikowane w obrębie witryny

Wszystkie informacje opublikowane na stronie na-serce.pl zamieszczone są w celu niesienia przydatnych, wartościowych treści. Publikowane artykuły służą jako subiektywny i oparty o własną wiedzę, doświadczenia oraz spostrzeżenia dziennik, dlatego przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę. Treści opublikowane w obrębie strony na-serce.pl nie mogą być być wykorzystywane jako alternatywa dla porady lekarskiej lub specjalistycznej diagnozy.

Administracja portalu na-serce.pl nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za jakiekolwiek nieprawidłowe wykorzystanie treści dostępnych na stronie czy samodzielne zastosowanie opisywanych tutaj zabiegów czy preparatów. Każdorazowo w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia, składu i działania preparatów, a także implementowania różnych form zabiegowych, mogących wpływać na stan i kondycję naszego zdrowia – obligatoryjne jest skonsultowanie się ze specjalistą i uzyskanie profesjonalnej porady lekarskiej.

REKLAMA

Trafiłeś tutaj zupełnie przypadkiem i informacje prawne mało Cię interesują? Już pędzimy z ratunkiem! Sprawdź najważniejsze informacje na temat chorób w obrębie układu sercowo-naczyniowego:

Wysoki cholesterol: co to jest LDL, HDL. Jak obniżyć podwyższony poziom cholesterolu? Miażdżyca: objawy, przyczyny i sposoby jak leczyć miażdżycę

2. Ochrona treści i prawo intelektualne

Treści opublikowane na portalu na-serce.pl podlegają prawom autorskim oraz przepisom dotyczącym ochrony prawa własności intelektualnej.

Z tego względu zabronione jest ich kopiowanie, publikowanie oraz rozpowszechnianie bez uzyskania zgody właściciela witryny na-serce.pl.

Cytowanie i wykorzystywanie informacji opublikowanych w obrębie witryny na-serce.pl jest dozwolone zgodnie z zakresem aktu prawnego dotyczącego prawa autorskiego lub w większym zakresie po uzyskaniu oficjalnej autoryzacji ze stron administracji serwisu.